FIFA Online 4 [CPP] TR

11 Ekim’de Düzenlenen Kabine Toplantısı Sonuçlandı.!

İşte Alınan Kararlar! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde bugün Beştepe’de kritik kabine toplantısı yapıldı. İç ve dış konular Bakanlar Kurulu’nun gündem maddelerinden biri olmasına rağmen yüksek fiyatlar ve COVID-19 virüsü ile mücadele gibi önemli konular da ortaya çıktı. Kabine toplantısı sonucu alınan yeni kararlar ise toplantı sonrası halka duyuruldu.   KABİNE TOPLANTISININ SONLANMASI ARDINDAN KARARLAR DUYURULDU Cumhurbaşkanlığı..

11 Ekim’de Düzenlenen Kabine Toplantısı Sonuçlandı.!
Yazar : Tarih : Okunma : 28 Görüntüleme Yorum Yap

İşte Alınan Kararlar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde bugün Beştepe’de kritik kabine toplantısı yapıldı. İç ve dış konular Bakanlar Kurulu’nun gündem maddelerinden biri olmasına rağmen yüksek fiyatlar ve COVID-19 virüsü ile mücadele gibi önemli konular da ortaya çıktı. Kabine toplantısı sonucu alınan yeni kararlar ise toplantı sonrası halka duyuruldu.

 

KABİNE TOPLANTISININ SONLANMASI ARDINDAN KARARLAR DUYURULDU

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, 11 Ekim 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde toplandı. Beştepe’de gerçekleştirilen kabine toplantısında iç ve dış gelişmeler ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 19.00 sıralarında yapılan kabine toplantısının kararı ve sonuçları hakkında açıklama yaptı.

 

HALKI MAĞDUR EDEN FIRSATÇILAR YAKINDA TAKİP EDİLECEK!

Hızla yükselen dönemde, çoğu ülke yüksek fiyatların yanı sıra ciddi mal ve ürün kıtlığı ile karşı karşıya kalmaktadır. Vatandaşlarımızı ve üreticilerimizi korumak için tüm önlemleri alıyoruz. Biz ürettikçe, ihraç ettikçe ve kazandıkça özel sektörün de çalışanlarımızı aynı şekilde koruma anlayışını göstereceğine inanıyorum. Milletimizin memnuniyetsizliğine neden olan fırsatçıları yakından takip ediyoruz. Birinci önceliğimiz milletimizin huzuru ve geleceğidir. Türkiye’yi teslim etmeye çalışanlar var, bunu siyasi ve ekonomik konularda yapamıyorlar. Bundan böyle Türkiye ekonomisi her geçen gün daha da güçlenecek.

 

DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE ENGELLİ ÖĞRETMENLERE MÜJDE!

Dünya Engelliler Günü olarak bilinen 3 Aralık tarihinde 750 engelli öğretmenin atamasının yapılacağı da Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdelendi. Engelli öğretmen atamalarının ise zaman geçtikçe daha da fazla olması talep ediliyor.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi