Ahmet Davutoğlu AK Parti’den istifa etti.!

AK Parti’de kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilen eski başbakan Ahmet Davutoğlu, parti üyeliğinden istifa etti. Davutoğlu açıklamasında, “Yıllarca alın terimizi verdiğimiz partimizden istifa ediyoruz. Aziz milletimiz tabelalar geçici, hayatımızı anlamlı kılan değerler kalıcıdır. Biz bu değerlerin savunucusu olmaya devam edeceğiz.” dedi.  Yeni Parti kurulacağının da haberini veren Davutoğlu, “Bir siyasi hareketi inşa..

Ahmet Davutoğlu AK Parti’den istifa etti.!
Yazar : Tarih : Okunma : 377 Görüntüleme Yorum Yap

AK Parti’de kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edilen eski başbakan Ahmet Davutoğlu, parti üyeliğinden istifa etti.

Davutoğlu açıklamasında, “Yıllarca alın terimizi verdiğimiz partimizden istifa ediyoruz. Aziz milletimiz tabelalar geçici, hayatımızı anlamlı kılan değerler kalıcıdır. Biz bu değerlerin savunucusu olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Yeni Parti kurulacağının da haberini veren Davutoğlu, “Bir siyasi hareketi inşa etmek ve yeni bir yola çıkmak, bizim için hem tarihi bir sorumluluk, hem de milletimize karşı yükümlülüğümüzün bir gereğidir.” açıklamasında bulundu..

Sait Elmas (info@siradakihaber.com)