FIFA Online 4 [CPP] TR

Akbank’tan Ertelemeli Bayram Kredisi

Koronavirüs salgını nedeni ile işine verilen birçok kişi için nakit destek ihtiyacına dair Akbank tarafından özel olarak çıkartılan…

Akbank’tan Ertelemeli Bayram Kredisi
Yazar : Tarih : Okunma : 219 Görüntüleme Yorum Yap

Koronavirüs salgını nedeni ile işine verilen birçok kişi için nakit destek ihtiyacına dair Akbank tarafından özel olarak çıkartılan ”3 Ay Ertemeli İhtiyaç Kredisi” halka duyuruldu.

3 Ay Erteleme İmkanı

Pandemi salgını dönemi içerisinde geliri etkilenen ve acil nakit ihtiyacı olan kişiler için özel olarak çıkartılan kampanya, Akbank tarafında oldukça ilgi gördü. Kredi çekmek isteyen kişilere, dilerlerse 3 ay ertlemeli ilk taksit ödemesi gibi bir avantaj sunan Akbank, aynı zamanda %0,99 oranından başlayan faizlerle kullanıcılarına nakit ihtiyaç desteği sundu.

Bayram Buruk Geçmesin

Ülkemizin ve dünyanın geçirdiği bu olağanüstü dönem içerisinde Akbank olarak halka destek olmak istediklerini açıklayan banka, sosyal mesafenin mutlaka korunması gerektiğini ve kredi almak isteyen vatandaşların şubeye veya ATM’ye gelmeden Akbank internet sitesi üzerinden veya müşteri hizmetleri numarasından arayarak kredi talebinde bulunabileceklerini açıkladı. ”Fiziki olarak yanınızda olamasak da, biz hep buradayız.” açıklamasında bulunan Akbank’ın bu yeni kredi kampanyası, binlerce vatandaş tarafından ilgi görerek talep edilmeye başladı.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi