Beşiktaş’ın Yeni Transferi Kimdir?

Bu sene Beşiktaş Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecektir. Bu yüzden dolayıdır ki kadrosunu güçlendirmeye başlamıştır. Siyah-beyazlılar eksik mevkilerine transfer yaptıktan sonra çilek transferlerde yapmak istiyor ve bu konuda çalışmalar sürüyordur. Rachid Ghezzal, Alex Teixeria gibi transferlerden sonra büyük ses getiren Beşiktaş, daha farklı ve yıldız transferlere kancasını atmaya çalışıyor. Bu..

Beşiktaş’ın Yeni Transferi Kimdir?
Yazar : Tarih : Okunma : 53 Görüntüleme Yorum Yap

Bu sene Beşiktaş Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecektir. Bu yüzden dolayıdır ki kadrosunu güçlendirmeye başlamıştır. Siyah-beyazlılar eksik mevkilerine transfer yaptıktan sonra çilek transferlerde yapmak istiyor ve bu konuda çalışmalar sürüyordur.

Rachid Ghezzal, Alex Teixeria gibi transferlerden sonra büyük ses getiren Beşiktaş, daha farklı ve yıldız transferlere kancasını atmaya çalışıyor.

Bu transferlerden sonra çıkan iddialar sonucunun gerçek olduğu ortaya çıktı. Barcelona’nın yıldız isimlerinden Miralem Pjanic’in Beşiktaş’a transfer olduğu açıklandı. Beşiktaş tecrübeli yıldız oyuncuyu renklerine bağlayarak hem ligde hem Avrupa’ da iddialı hale geldi.

Beşiktaş’ın Alex gibi transferlerinde olduğu gibi Pjanic için de fırsat transferi olduğu açıklandı. Barcelona yüksek maliyeti için Pjanic’i gönderme kararı almıştı ve Beşiktaş ise kiralama formülü ile yıldız ismi renklerine bağladı.

Miralem Pjanic Kimdir?

Miralem Pjanic 2 Nisan 1990 yılında doğan Boşnak bir futbolcudur. Piyasa değeri 20 milyondur ve 31 yaşındadır. Orta sahada görev alan Pjanic, kiralık olarak Süper Lig’ de Beşiktaş formasını giymektedir.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi