Burak Akkul Son Halini Paylaştı

1 ay boyunca korona virüs tedavisi görmekte olan ve geçtiğimiz günlerde eski sağlığına yeniden kavuşan sunucu Burak Akkul…

Burak Akkul Son Halini Paylaştı
Yazar : Tarih : Okunma : 381 Görüntüleme Yorum Yap

1 ay boyunca korona virüs tedavisi görmekte olan ve geçtiğimiz günlerde eski sağlığına yeniden kavuşan sunucu Burak Akkul, değişimini sosyal medya takipçileri ile paylaştı. Ünlü sunucu 7 ay önce çekmiş olduğu fotoğrafını şimdiki hali ile kıyaslayarak yaptığı paylaşımına “Fotoşoksuz” notuna, yer verdi. Akkul’un eski haline göre çok yıpranmış olması bütün takipçilerini üzdü.

Virüsü Yenmeyi Başardı

Korona virüs salgını, tüm dünya ülkelerine hızlı bir şekilde yayıldı. Kısa süre içerisinde Türkiye sınırlarından içeriye giren virüs bir çok insanın hayatını olumsuz yönde etkiledi. 3 bin üzerinde insan Türkiye’de hayatını kaybetti.

Bir çok insan salgına yenik düşerken bir çok insan ise, salgını yenmeyi başarıyor. Ünlü sunucu olan Burak Akkul’da 1 ay önce yüksek ateş sebebiyle hastaneye gitti. Yapılan test ile durumunun pozitif çıkması, oyuncunun hastaneye yatırılmasına sebep oldu. 1 ay boyunca hastanede korona virüs tedavisi gören ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde iyileşerek taburcu edildi. Ünlü sunucu virüsü yenmeyi başardı. Ancak gördüğü tedaviler sunucunun yıpranmasına neden olmuş.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi