Burak Elmas futbolcularla bizzat görüştü! - Sıradaki Haber - Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler

Burak Elmas futbolcularla bizzat görüştü!

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim ile gerçekleştirdiği zirvede transferler için bütçe ve mali detayları açıkça anlatıp “Önce kontenjan …

Burak Elmas futbolcularla bizzat görüştü!
Yazar : Tarih : Okunma : 63 Görüntüleme Yorum Yap

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim ile gerçekleştirdiği zirvede transferler için bütçe ve mali detayları açıkça anlatıp “Önce kontenjan ve bütçeyi düşürmeliyiz” diyen başkan Burak Elmas’ın futbolculara da aynı tutumu sergilediği ortaya çıktı.

Sarı kırmızılılarda Futbol takımına yapılan ödemelerin gecikmesi son günlerde çok fazla speküle edilirken Başkan Burak Elmas’ın, iki hafta önce Florya’da oyuncularla bir araya geldiği, onlara mali tabloyu net bir şekilde anlatıp ödemeler için kesin tarih verdiği öğrenildi.

Olası bir sorunun önüne geçti

Elmas toplantıda Galatasaraylı oyunculara kasım ayı için hak edişlerinin Şubat 2022’de, aralık ayı maaşlarının da Nisan 2022’de ödeyebileceklerini dile getirdi. Futbol takımının da bizzat Başkan Elmas’ın açıkladığı bu ödeme takvimini kabul ettiği ifade edildi.

Birçok mali problemle baş etmek zorunda kalan Burak Elmas, bu yaklaşımı ve bizzat oyuncularla kendi konuşmasıysa olası bir sorun ya da problemin önüne geçmiş oldu.

Öte yandan geçtiğimiz ay içinde oyunculara geçmiş dönem alacakları için bir kısım ödeme de yapılmıştı. 

Sait Elmas (info@siradakihaber.com)