Dolar 9 Lira Seviyesine Geldi.!

BUNUN ÜZERİNE YİĞİT BULUT’UN YAPTIĞI AÇIKLAMA VİDEOLARI TEKRARDAN GÜNDEME GELDİ! Bugün itibariyle ABD dolarının Türk Lirası karşısında tarihi rekoru kırması ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut’un geçtiğimiz döneme ilişkin konuşması bir kez daha gündemde kendisine yer buldu. Dolar 3 Türk Lirası seviyesine gelince “Dolar 5 lira 6 lira olacak diyen şahıslar neredesiniz? O günlerde tweet..

Dolar 9 Lira Seviyesine Geldi.!
Yazar : Tarih : Okunma : 65 Görüntüleme Yorum Yap

BUNUN ÜZERİNE YİĞİT BULUT’UN YAPTIĞI AÇIKLAMA VİDEOLARI TEKRARDAN GÜNDEME GELDİ!

Bugün itibariyle ABD dolarının Türk Lirası karşısında tarihi rekoru kırması ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut’un geçtiğimiz döneme ilişkin konuşması bir kez daha gündemde kendisine yer buldu. Dolar 3 Türk Lirası seviyesine gelince “Dolar 5 lira 6 lira olacak diyen şahıslar neredesiniz? O günlerde tweet atanlar erkekseniz çıkın Türk halkından özür dileyin” sözlerini söyleyen Yiğit Bulut’un videoları sosyal medya platformlarında tekrardan gündeme getirildi.

 

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun dün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı konuşmanın ardından yükselişe geçen dolar, 9 Türk Lirası barajını geçerek tarihi bir rekor kırmayı başardı. Dün yükselişine devam eden Dolar bugünde yükselişini devam ettirerek 9,04 Türk Lirası değer ile tüm zamanların en yüksek seviyesine geldi.

 

YİĞİT BULUT’UN VİDEOLARI TEKRARDAN GÜNDEMDE YERİNİ ALMAYI BAŞARDI!

ABD doları 9 Türk lirası rekorunu kırarken, Cumhurbaşkanının Başdanışmanı ve Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Komitesi üyesi Yiğit Bulut’un canlı yayında yaptığı konuşma bir kez daha gündeme damgasını vurdu.

 

ÇIKIN ÖZÜR DİLEYİN BU HALKTAN!

Sosyal medya platformlarında paylaşılan videolarda dolar 3 TL seviyelerinde iken Yiğit Bulut ‘’ Dolar 5 TL, 6 TL olacak diyen şahıslar nerede? Adamsanız Türk halkından özür dileyin’’ sözlerini dile getirmişti.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi