Eda Ece’nin Epilepsi Hastası Çocuk İçin Yardım Çağrısı Cevapsız Kalmadı

Sevilen oyuncu Eda Ece, epilepsi hastası çocuk için çağrı yaptı. Evinde çalışan yardımcısının epilepsi hastası olan oğlu için Twitter hesabından Sağlık Bakanlığı’na seslenen Ece, jet hızıyla sesini duyurdu. Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Eda Ece, evinde çalışan yardımcısının epilepsi hastası oğlunun ilaçları için Twitter hesabından Sağlık Bakanlığı’na seslendi. Epilepsi Hastası Çocuk İçin..

Eda Ece’nin Epilepsi Hastası Çocuk İçin Yardım Çağrısı Cevapsız Kalmadı
Yazar : Tarih : Okunma : 423 Görüntüleme Yorum Yap

Sevilen oyuncu Eda Ece, epilepsi hastası çocuk için çağrı yaptı. Evinde çalışan yardımcısının epilepsi hastası olan oğlu için Twitter hesabından Sağlık Bakanlığı’na seslenen Ece, jet hızıyla sesini duyurdu.

Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Eda Ece, evinde çalışan yardımcısının epilepsi hastası oğlunun ilaçları için Twitter hesabından Sağlık Bakanlığı’na seslendi.

Epilepsi Hastası Çocuk İçin Yardım İstedi

Koronavirüs salgını sebebiyle günlerini evinde geçiren Eda Ece, Twitter hesabından yardım çağrısında bulundu. Ece’nin evinde çalışan kadının 11 yaşındaki epilepsi hastası oğlu, ilaçlarına ulaşamıyordu. Bu zor günler sebebiyle yurtdışından ilaç temin edilemediğini belirten Ece, sosyal medya hesabı aracılığıyla Sağlık Bakanlığından yardım talep etti.

Yardım Çağrısına Hızlı Yanıt

Ece’nin yardım çağrısına hızlı bir şekilde cevap geldi. Sağlık Bakanlığı, twitter hesabı üzerinden Eda Ece’ye geri dönüş yaptı. Sağlık Bakanlığı, hasta yakınlarına ulaşabilmek için iletişim bilgilerini istedi. Eda Ece, bir paylaşımda daha bulunarak Sağlık Bakanlığı’na teşekkürlerini iletti.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi