FIFA Online 4 [CPP] TR

Ekim Ayı Burs veya Kredi Ödemelerin Hesaplara Aktarıldığı Açıklandı

Çoğu Üniversite öğrencisini ilgilendiren burs ve kredi ödemeleri hakkında açıklamalar yapıldı. Bakan Kasapoğlu’nun Twitter resmi hesabından yaptığı açıklamada ödemelerin başlandığını açıkladı. Açıklamaya göre yeni akademik yılın ekim ayında verilen burs ve kredi ödemelerinin ilk ödeme olduğunu açıkladı. Peki, İlk kez ödeme alan öğrenciler için kim ne zaman ödeme alacak? Neye göre ödemelerin tarihleri belirleniyor? Gelin..

Ekim Ayı Burs veya Kredi Ödemelerin Hesaplara Aktarıldığı Açıklandı
Yazar : Tarih : Okunma : 96 Görüntüleme Yorum Yap

Çoğu Üniversite öğrencisini ilgilendiren burs ve kredi ödemeleri hakkında açıklamalar yapıldı. Bakan Kasapoğlu’nun Twitter resmi hesabından yaptığı açıklamada ödemelerin başlandığını açıkladı. Açıklamaya göre yeni akademik yılın ekim ayında verilen burs ve kredi ödemelerinin ilk ödeme olduğunu açıkladı.

Peki, İlk kez ödeme alan öğrenciler için kim ne zaman ödeme alacak? Neye göre ödemelerin tarihleri belirleniyor? Gelin birlikte bunu da inceleyelim.

Kim Ne Zaman Ödeme Alacak?

Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamada ödemelerin başladığını açıkladı. Üniversite öğrencileri ödeme olarak burs veya kredi almak için tarih bekledikleri biliniyor.

Yapılan açıklamaya göre 6 ila 10 Ekim arasında ödeme bekleyen herkesin ödeme alınacağı açıklandı. Yapılacak ödemenin TC kimlik numarasının son numarasına göre ödeme yapılacağı açıklandı. TC kimlik numarasının sonu 0 ile bitenler 6 Ekimde ödeme alacaktır. 7 Ekimde ise TC kimlik numarasının sonu 2 olanlar ödeme alacaktır. Bu sıra sayesinde en son alan kişilerin TC kimlik numarası 8 olacaktır ve 10 Ekimde ödeme alacağı açıklandı.

 

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi