En İyi 5 Muhasebe Yazılımı

Muhasebe programları arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken farklı etmenler bulunur. İşinizin büyüklüğü ya da kullanım şekliniz sizin için doğru olan muhasebe programını değiştirebilmektedir. Bizler de sizin için 2021 yılının en iyi muhasebe programı olarak gösterilen adayları bir araya getiriyoruz. İşte yeni dönemin en iyi 5 muhasebe programı. DİA Kurumsal Yönetim Sistemi 2004 senesinden itibaren hayatımıza girmiş..

En İyi 5 Muhasebe Yazılımı
Yazar : Tarih : Okunma : 9 Görüntüleme Yorum Yap

Muhasebe programları arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken farklı etmenler bulunur. İşinizin büyüklüğü ya da kullanım şekliniz sizin için doğru olan muhasebe programını değiştirebilmektedir. Bizler de sizin için 2021 yılının en iyi muhasebe programı olarak gösterilen adayları bir araya getiriyoruz. İşte yeni dönemin en iyi 5 muhasebe programı.

DİA Kurumsal Yönetim Sistemi

2004 senesinden itibaren hayatımıza girmiş olan DİA yeni dönemin en çok tercih edilen muhasebe programlarından bir tanesi. Kuruluş döneminde zirveye ulaşmayı başaramayan program bulut teknolojisine erken süreçte geçerek en değerli muhasebe programlarından bir tanesi haline geldi. Tedarik, muhasebe, depo, personel ve bordro yönetimini tek bir programla yapmak isteyenler için DİA doğru bir seçim olabilir.

LOGO

1984 senesinde kurulan LOGO Türkiye’deki ilk muhasebe programlarından bir tanesi. Çok uzun yıllardır muhasebeye hizmet vermesi ve kendini her dönemde yenilemeye devam etmesi sebebiyle en iyi muhasebe programı olarak gösterilebilecek seviyede olan LOGO bulut teknolojisine geçiş ile birlikte 2021 yılının popüler uygulamaları arasında.

SAP Business One

SAP dünyanın ilk muhasebe programlarından bir tanesi. 1972 senesinde kurulan, Avrupa ve Amerika’nın en çok tercih edilen muhasebe programı olan SAP Business One ülkemizde de son derece popüler. Tüm dünyada kendisini kanıtlayan programın en iyi muhasebe programı kategorisinde yer almaması çok büyük bir haksızlık olacaktır.

Mikro Yazılım

Listenin bir diğer üyesi Türkiye’de en hızlı büyüyen muhasebe programlarından bir tanesi olan Mikro Yazılım. Kullanıcılarına satın alma ve tedarik, müşteri yönetimi, bütçe yönetimi, finans yönetimi, üretim ve personel yönetimi gibi çözümler sunabilen uygulama 1988 senesinden beri muhasebeciler tarafından tercih ediliyor. Türkiye’de kullanıcı sayısı 100 bini aşan programın bu kadar fazla tercih edilmesi son derece doğal.

AKINSOFT

Konya’da 1995 senesinde kurulan ve bir anda ülkemizin önde gelen program üreticileri arasına giren AKINSOFT muhasebe programları konusunda da adından söz ettirmeyi başarıyor. Muhasebe için üretilmiş olan AKINSOFT Wolwox müşterilerine çok sayıda farklı çözüm sunarken üstün destek sistemi ile muhasebeciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Sait Elmas (info@siradakihaber.com)