Enise Sude’den Can Yaman İfşası

Son dönem içerisinde yaptığı açıklamalar ve röportajlar ile sık sık gündeme gelen oyuncu Can Yaman, bir defa daha gündem olmayı başardı.

Enise Sude’den Can Yaman İfşası
Yazar : Tarih : Okunma : 19 Görüntüleme Yorum Yap

Son dönem içerisinde yaptığı açıklamalar ve röportajlar ile sık sık gündeme gelen oyuncu Can Yaman, bir defa daha gündem olmayı başardı. Sosyal medya fenomeni Enise Sude, ”karantina çılgınlığı” başlığı ile ünlü oyuncu Can Yaman ile mesajlaşma görüntülerini takipçileri ile paylaştı.

Karantina Çılgınlığı

Enise Sude ile mesajlaşma görüntüleri ifşalanan Can Yaman, konuşma boyunca birçok gündem konusu verdi. ”Seni gizli numaradan arayabilirim.” mesajını sosyal medya fenomeni Enise Sude’ye gönderen oyuncu, daha sonra Enise Sude’ye fotoğraflarını gönderdi. ”Fizik fena değil ama saçlar kesilmeli.” cevabını veren Enise Sude’ye ise Can Yaman, ”Yakından görsen beğenirsin.” mesajını ileterek takipçileri arasında gündem konusu oldu.

Dorukhan Toköz’ü de İfşalamıştı

Geçtiğimiz aylar içerisinde Dorukhan Toköz ile olan konuşmalarını sosyal medya hesabından paylaşarak ifşalayan Enise Sude, bu defa da ünlü oyuncu Can Yaman’ı ifşaladı. Dorukhan Toköz ile olan konuşmalarını paylaştıktan sonra ”Böyle bir konuşma gerçekleşmedi, dava açacağım.” yanıtı ile Enise Sude’yi mahkemeye veren Toköz, Can Yaman’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi