Falcao, Teklif İddialarına Ne Yanıt Verdi?

Falcao son zamanlarda, adı transfer dedikodularına karışan isim olmuştu. Transfer sebebiyle Suudi Arabistan’a gidileceği konuşuluyordu.

Falcao, Teklif İddialarına Ne Yanıt Verdi?
Yazar : Tarih : Okunma : 237 Görüntüleme Yorum Yap

Falcao son zamanlarda, adı transfer dedikodularına karışan isim olmuştu. Transfer sebebiyle Suudi Arabistan’a gidileceği konuşuluyordu. Çok konuşulan bu haber sonrasında Galatasaray takımının Kolombiyalı futbolcusu, kendisine böyle bir teklifin gelmediğini belirtti ve önümüzde ki Şampiyonlar Ligi veya UEFA Avrupa Ligi’nde güzel bir sezon geçirmek istediğini sözleri ile dile getirdi.

Galatasaray’ın Golcüsü Falcao’nun Açıklamaları

Şampiyonlar Ligi’nde muhteşem bir sezon geçirmek istediğini açıklayan Galatasaray’ın ünlü golcüsü, gündemde çok fazla konuşulan transferin gerçek olmadığını böyle bir şeyden haberinin olmadığını dile getirdi.

Avrupa’da Profesyonelleştim

Ünlü Golcü Falcao Avrupa’ya transfer olduğunda kendini çok geliştirdiğini ve orada Profesyonelleşerek seviye atladığını ve kendini başka alanlarda da geliştirdiğini dile getirmiştir. Ünlü golcü Falcao favori golünün Monaco forması ile City’ye attığı gol olduğunu söylemiştir. Maçın sonunda ise Guido Carillo’nun yanına gelerek şaşkınlığını dile getirmiş ve bunu yapabileceğini düşünmediğini söylemiştir. Ayrıca ünlü golcünün beğendiği gollerden bir diğeri ise Atletico Madrid’de oynadığı zamanlarda Monaco deplasmanında attığı bir goldür.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi