FIFA Online 4 [CPP] TR

Fatih Terim, Jesse Sekidika’nın Kiralanmasını Talep Ediyor

Galatasaray takımında yeni dönemin yapılanmasına Covid-19 sebebiyle lige mola verilmesinin akabinde adım atıldı.

Fatih Terim, Jesse Sekidika’nın Kiralanmasını Talep Ediyor
Yazar : Tarih : Okunma : 229 Görüntüleme Yorum Yap

Galatasaray takımında yeni dönemin yapılanmasına Covid-19 sebebiyle lige mola verilmesinin akabinde adım atıldı. Takımın genç topçularının durumu büyük merak konusuydu. Takımın teknik direktörü Fatih Terim bu konu ile alakalı kararını verdi. Covid-19 salgını sebebiyle Süper Lig’e mola verilmesi sonrasında Galatasaray, yeni dönem kadro yapılanmasına şimdiden başlamış bulunuyor.

Teknik direktör Fatih Terim’in talebi doğrultusunda süregelen planlamalarda merak konusu olan hususlardan bir tanesi de takımın genç oyuncuları olan Sekidika ve Ozornwafor’un mevcut durumuydu. Deneyimli teknik direktör; ileriki dönem Sekidika ve Ozornwafor’un Süper Lig’de top koşturacakları bir takıma kiralık verilmesini istedi.

Ozornwafor Daha Önce Almeira’ya Kiralık Olarak Verilmişti

Bilindiği üzere sezon başlangıcında takıma katılmış 20 yaşında bir defans oyuncusu olan Valentine Ozornwafor, bu dönemi İspanyol takımı Almeria’da kiralık olarak tamamlamıştı. İçinde bulunduğumuz senenin Ocak ayında katılan 23 yaşındaki Nijerya kökenli genç futbolcu Jesse Sekidika ise aslanlar takımında tam altı kez maça çıktı.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi