Fenerbahçe Luis Gustavo İçin Lyon’a Hayır Dedi

Sezon başında Fenerbahçe’nin renklerine bağladığı luis gustavo ile ilgilenen Lyon’a Fenerbahçe’nin yanıtı olumsuz oldu.

Fenerbahçe Luis Gustavo İçin Lyon’a Hayır Dedi
Yazar : Tarih : Okunma : 293 Görüntüleme Yorum Yap

Sezon başında Fenerbahçe’nin renklerine bağladığı luis gustavo ile ilgilenen Lyon’a Fenerbahçe’nin yanıtı olumsuz oldu. Sarı lacivertlilerin planının ise Gustavo’yu takım kaptanı yapmak olduğu düşünülüyor. Fenerbahçe’nin sezon başında 6 milyon ödeyerek renklerine bağladığı yıldız futbolcu istikrarlı performansı ile takımın kısa sürede gözde futbolcusu haline geldi. Bu süreçte ise Gustavo’nun en istekli taliplisi Lyon oldu.

Fenerbahçenin Yanıtı Net: Satmayacağız!

Gustavo için bonkör davranan Lyon Fenerbahçe’den Gustavo’ya talip olmuştu. Ancak sarı lacivertli takım yıldız futbolcu konusunda satmama kararını çoktan verdi. Ayrıca Fenerbahçe’nin şu anki takım kaptanları Emre Belezoğlu’nun yerine birinci kaptanlığına Gustavo’yu getirecekleri konuşuluyor. Emre Belezoğlu’nun sezon sonunda futbolu bırakması bekleniyor.

Gustavo Fenerbahçe forması altında oynadığı 22 maçta 2 gol ve 1 asistle takımına katkı sağladı. Ayrıca yıldız futbolcu ikili mücadelerdeki başarıları, iyi oyun oyun görüşü ve top teknikleri ile de izleyiclerden tam not alıyor. 32 yaşında olan futbolcunun başarısının sırrı ise işine saygısı ve ciddiyeti olarak biliniyor. Başarılı futbolcu sadece ailesine odaklanması ve örnek bir hayat yaşaması ile de tanınıyor.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi