Formula 1 bilet fiyatları oldukça uygun bir fiyata satılıyor

Bu yıl Formula 1 heyecanının ülkemizde olacağı etkinlik için bilet fiyatları şimdiden belirlendi. Oldukça uygun bir fiyata satılan bilet fiyatlarını öğrenen yarış tutkunları büyük bir sevinç yaşadı. En son 2011 yılında ülkemizde gerçekleşen Formula 1, 2020 yılında yarış severlere tekrar bu heyecanı yaşatacak. Formula 1 etkinliği bilet fiyatları açıklandı Intercity İstanbul Park Yönetim Kurulu Başkanı..

Formula 1 bilet fiyatları oldukça uygun bir fiyata satılıyor
Yazar : Tarih : Okunma : 430 Görüntüleme Yorum Yap

Bu yıl Formula 1 heyecanının ülkemizde olacağı etkinlik için bilet fiyatları şimdiden belirlendi. Oldukça uygun bir fiyata satılan bilet fiyatlarını öğrenen yarış tutkunları büyük bir sevinç yaşadı. En son 2011 yılında ülkemizde gerçekleşen Formula 1, 2020 yılında yarış severlere tekrar bu heyecanı yaşatacak.

Formula 1 etkinliği bilet fiyatları açıklandı

Intercity İstanbul Park Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, Formula 1 yarışları için bilet fiyatlarını açıkladı. 30. yıla özel olarak kişi başı 30 TL fiyat ile satışa çıkacak biletler için 3 günlük almak isteyen kişiler 90 TL ödeyerek biletlere sahip olabilecek. 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul’da oynanacak olan Formula 1’in uygun fiyatlı biletleri yalnızca açık tribün için geçerli olacak. Bilet fiyatlarının yarış gününe kadar yükselmesi bekleniyor. Bundan dolayı Formula 1 heyecanını yaşamak isteyen izleyicilerin biletleri önceden almaları tavsiye ediliyor. Formula 1 biletleri Eylül’ün 2. haftasında satışta olacak.

Formula 1 bilet fiyatları oldukça uygun bir fiyata satılıyor

Formula 1 bilet fiyatları oldukça uygun bir fiyata satılıyor

Intercity İstanbul Park Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, koronavirüs pandemisinin gidişatının Formula 1 yarışlarını etkileme ihtimali bulunduğunu açıklıyor. Formula 1 yönetimi ile 1 yıllık anlaşma imzalayan ekip, gelecekte yeni anlaşmalar da imzalanabileceğini ve Formula 1 yönetiminin ülkemizde olduğundan dolayı memnun olduklarını belirtti.

Formula 1 için 100 milyon dolar gelir hedefi

İstanbul’da oynanacak olan Formula 1’i şimdiden heyecanla bekleyen büyük bir kitle bulunuyor. Formula 1 bilet fiyatları önümüzdeki hafta satışa çıkarken bunun yanı sıra bazı açıklamalar da yetkililer tarafından yapıldı. Formula 1 için en az 20.000 turist hedefinin olduğunu söyleyen ekip, 100 milyon doların üzerinde gelir elde etmeyi amaçlıyor. Şu ana kadar dünyanın en ucuz biletlerinin satılacağı etkinlikte büyük bir yoğunluk beklendiği de eklenen sözler arasında yerini alıyor.

Vural Ak, konu hakkında Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın Formula 1 yarışlarının ülkeye getirilmesi için görevi Intercity İstanbul Park firmasına verdiğini açıkladı. Bu doğrultuda en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firma, daha önce anlaşmanın hükümet tarafından sağlandığını da belirtti. Yarışı 100.000 kişiden fazla insanın canlı bir şekilde izleme imkanı bulacağını belirten Vural Ak, 220.000 kapasiteli alanın koronavirüs salgını sebebiyle en fazla yarısının dolabileceğini belirtiyor.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi