FIFA Online 4 [CPP] TR

Fortnite Oyuncu Sayısı Rekoru Kırması Şerefine Çılgın Parti Düzenliyor

İlk çıktığı dönemden itibaren oyun dünyasındaki istatistikleri alt üst etmeyi başararak, başarılara koşmaya devam ediyor.

Fortnite Oyuncu Sayısı Rekoru Kırması Şerefine Çılgın Parti Düzenliyor
Yazar : Tarih : Okunma : 208 Görüntüleme Yorum Yap

İlk çıktığı dönemden itibaren oyun dünyasındaki istatistikleri alt üst etmeyi başararak, başarılara koşmaya devam ediyor. Toplam kayıtlı oyuncu sayısı istatistiği ile rekor kıran Fortnite, başarısını Çılgın Parti ile kutlayacağını duyurdu.

350 Milyonu Aşkın Kayıtlı Oyuncu Sayısı

Popüler hale gelen battle royale oyunu Fortnite, Epic sürekli getirdiği içerik güncellemeleri, yeni sezon oyunları ile ses getiren etkinlikleri ve konserleri sayesinde piyasayı canlı tutmayı başarıyor. Epic Games, battle royal oyunu, başarması zor bir işi gerçekleştirerek toplam kayıtlı oyuncu sayısını 350 milyonun üstüne çıkartmayı başardı.

Çılgın Parti Etkinliği

Fortnite’ın rekor kıran bir platform olmasının ardından, Çılgın Pati etkinliği düzenleneceği haberi geldi. Çılgın Partinin ön gösterimi 9 Mayıs günü TSİ 04:00′ da başlatılacak. Aynı gün içerisinde saat 21:00-22:00 arasında etkinliğin tekrarı yayında olacak. Çılgın Parti etkinliği kapsamında, 9-11 Mayıs tarihlerinde Fortnite’ta oturum açan herkese Neon Kanat sırt süsü ücretsiz olarak verilecek. Eğlenceyi kaçırmak istemeyenler Fortnite Battle Royale’de oyun modu olarak “Çılgın Parti”yi seçerek etkinliğe katılabilirler.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi