Garson Lazım : Restoran, Otel ve Garsonların İlan Sitesi Yayında..

Garson Lazım, İş ve Eleman Bulma & İlan Yayınlama Platformudur. Otel, Restoran, Lokanta gibi Yemek Sektöründeki Firmalar ile Garsonlara Hitap Eder. Garson Lazımda, Firmalar “ELEMAN” ilanı yayınlar, Garsonlar da “İŞ” ilanı verebilirler. Garson Lazım’da, taraflar aracısız olarak ilanlarda yer alan, tarafların yayınlamış oldukları iletişim bilgilerinden, direkt birbirlerine ulaşarak İŞ/ELEMAN görüşmelerini sağlarlar. Garson Lazım’da, standart ilan..

Garson Lazım : Restoran, Otel ve Garsonların İlan Sitesi Yayında..
Yazar : Tarih : Okunma : 319 Görüntüleme Yorum Yap

Garson Lazım, İş ve Eleman Bulma & İlan Yayınlama Platformudur.

Otel, Restoran, Lokanta gibi Yemek Sektöründeki Firmalar ile Garsonlara Hitap Eder.

Garson Lazımda, Firmalar “ELEMAN” ilanı yayınlar, Garsonlar da “İŞ” ilanı verebilirler.

Garson Lazım’da, taraflar aracısız olarak ilanlarda yer alan, tarafların yayınlamış oldukları iletişim bilgilerinden, direkt birbirlerine ulaşarak İŞ/ELEMAN görüşmelerini sağlarlar.

Garson Lazım’da, standart ilan vermek ücretsiz olup, sadece Firmalar’da özel ilan yayınlamak ücrete tabidir. Garsonların, platformumuzda iş ilanı vermeleri tamamen ücretsizdir.

Garson Lazım olarak amacımız ; Restoran ve Garsonları tek bir platformda toplamak, ve ihtiyaç duydukları İş ve Eleman ilanlarını platformumuzda yayınlayarak, tarafların ihtiyaçlarına en uygun, İş ve Eleman bulmalarını sağlamak en önemli ilkemizdir.

Garson Lazım, 2017 yılında kurulmuştur. Elmas Bilişim ve E-Ticaret’in bir kuruluşudur.

Garson Lazım – Garsonlazim.com

Restoran ve Garsonların Buluşma Noktası

Sait Elmas (info@siradakihaber.com)