Hertha Berlin Salomon Kalou’ya Ceza Verdi

Alman ekibi Hertha Berlin, koronavirüs kurallarına uymak koşuluyla çalışmalarına başlamıştı. Ancak yapmış oldukları incelemede…

Hertha Berlin Salomon Kalou’ya Ceza Verdi
Yazar : Tarih : Okunma : 240 Görüntüleme Yorum Yap

Alman ekibi Hertha Berlin, koronavirüs kurallarına uymak koşuluyla çalışmalarına başlamıştı. Ancak yapmış oldukları incelemede Salomon Kalou’nun bu kurallara uymadığı tespit edildi. Hertha Berlin bu kurallara uymayan futbolcusuna büyük bir ceza verdi.

Hertha Berlin, koronavirüs kapsamında belirli kurallar çerçevesinde çalışmalarına devam kararı almıştı. Fildişili futbolcu Salomon Kalou ise bu kurallara uymadığı için maç ve antrenmanlara çıkmama cezası aldı.

Antrenmalara Ve Maçlara Çıkmayacak

Hertha Berlin Kulübü yaptığı açıklamada, Salomon Kalou’nun ceza aldığını duyurdu. Hem kurallara uymayan hemde bu durumu sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınla gündeme getiren Salomon Kalou kulüp tarafından cezalandırıldı. Fildişi’li oyuncunun soyunma odasında arkadaşlarına samimi davranması, sosyal mesafe kurallarını yok sayması kulüp tarafından tespit edildi.

Korona Şarkısı Futbolcunun Sonu Oldu

Saloman Kalou’nun gözlemlenen davranışlarından Koronavirüs’ü ciddiye almadığı düşünüldü. 34 yaşındaki oyuncunun “Korona şarkısı” söylemesi ve bunu sosyal medyada paylaşması, kulüp tarafından affedilmedi. Oyuncu maç ve antrenmanlardan men edildi. Kalou, “Yanlış anlaşıldım. Özür dilerim.” dedi

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi