Işın Karaca’nın Hadise İsyanı

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Işın Karaca kendisi gibi sanatçı olan Hadise’nin gündem olması üzerine isyan etti.

Işın Karaca’nın Hadise İsyanı
Yazar : Tarih : Okunma : 280 Görüntüleme Yorum Yap

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Işın Karaca kendisi gibi sanatçı olan Hadise’nin gündem olması üzerine isyan etti. Karaca bu isyanını Hadise’nin zararını konuşmanın yersiz olduğunu virüs sebebiyle dünyanın durma durumuna geldiğini belirten sözleriyle ortaya koydu.

Konser İptali Gündem Oldu

Sanatçı Hadise oyuncu Kaan Yıldırım’la yaşadığı aşkın ortaya çıkmasıyla gündemi uzun süre meşgul etmişti. Bu olayın popülerliğini kaybetmesinin ardından bu sefer sanatçı koronavirüs salgını sebebiyle konserlerini iptal etmesiyle gündem oldu. Kıbrıs ve Türkiye’de toplamda 20’nin üzerinde konserini iptal etmesi insanların zarar etti yorumlarına neden oldu. Bu durumun medyada geniş yer alması sanatçı Işın Karacı’yı rahatsız ederek tepki vermesine sebep oldu. Karaca isyanında işçilerin ve esnafların durumunun Hadise’nin durumundan daha kötü olduğunu vurguladı.

Zarar 1 Milyon

Hadise’nin konser iptalinden yaklaşık 1 Milyon tl zarar ettiği insanların onun için üzülmesine sebep oldu. Ancak evine girerken görüntülenen Hadise’ye konser iptali üzerine sorulan soruların sanatçı tarafından gülerek geçiştirildiği öğrenildi. Sanatçının iptaller sonrası yapılması gereken işleri ve banka işlemlerinin kardeşi tarafından yapıldığı öğrenildi.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi