FIFA Online 4 [CPP] TR

Kadın Destek Uygulaması KADES Yayında..

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan, Kadın Destek Uygulaması “KADES” Google Play ve App Store’de Yayınlanmıştır. KADES nedir ve nasıl kullanılır? Uygulamayı, Google Play ve Apple Store’dan akıllı telefonlarınıza indirmeniz gerekiyor. Ardından profilinizi oluşturmanız gerekmektedir. Tek tuşla yardım çağırabileceğiniz bu uygulama ile, Kendinizi tehlikede hissettiğiniz anda, uygulamada bulunan kırmızı butona basmanız yeterli olacak. Bu şekilde..

Kadın Destek Uygulaması KADES Yayında..
Yazar : Tarih : Okunma : 222 Görüntüleme Yorum Yap

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hizmete sunulan, Kadın Destek Uygulaması “KADES” Google Play ve App Store’de Yayınlanmıştır.

KADES nedir ve nasıl kullanılır?

Uygulamayı, Google Play ve Apple Store’dan akıllı telefonlarınıza indirmeniz gerekiyor. Ardından profilinizi oluşturmanız gerekmektedir.

Tek tuşla yardım çağırabileceğiniz bu uygulama ile, Kendinizi tehlikede hissettiğiniz anda, uygulamada bulunan kırmızı butona basmanız yeterli olacak.

Bu şekilde Emniyet Genel Müdürlüğü’ne saniyeler içinde ihbar gidiyor. Böylelikle olay yerine en yakın güvenlik güçleri yönlendiriliyor..

 

admin (info@siradakihaber.com)