Karacabey Belediyespor’dan Acun Ilıcalı’ya Teklif

Daha lige verilen ara sonlanmadan önce yer aldığı grupta şampiyon olmayı garantileyen Karacabey Belediyespor’un Başkanlığını…

Karacabey Belediyespor’dan Acun Ilıcalı’ya Teklif
Yazar : Tarih : Okunma : 251 Görüntüleme Yorum Yap

Daha lige verilen ara sonlanmadan önce yer aldığı grupta şampiyon olmayı garantileyen Karacabey Belediyespor’un Başkanlığını yapan İsmail Ülker, Acun Ilıcalı’ya bir teklifte bulundu.

Şampiyonluğu Garantilediler

Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig 3.Grup’ta liglere ara verilmeden önce şampiyon olmayı garantilemiş olan Karacabey Belediyespor’da Başkan koltuğunda oturan İsmail Ülker, son günlerde Avrupa’dan bir kulüp satın alma planları ile gündeme gelen Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden bir teklifte bulundu.

İlginç Teklif

TFF 3.Lig ‘de mücadele eden ve korona virüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlerden biri olan liglere ara verilmesinden önce, Türkiye’de bulunan profesyonel liglerde şampiyonluğu garantilemeyi başaran tek takım olma unvanını taşıyan Karacabey Belediyespor’dan, Acun Ilıcalı’ya oldukça ilginç bir teklif yapıldı.

Takımın başkanı olan İsmail Ülker, attığı bir tweet ile Avrupa’dan futbol kulübü satın alma planları olduğuna dair haberler çıkan Acun Ilıcalı’ya seslendi. Tweet’de “Sayın Ilıcalı.. 2020 yılının tüm ligler oynansa da oynanmasa da şampiyonluğu garantileyen tek takımız… Avrupa’dan kulüp almayın… Görüşelim 5 yıl sonra tüm Avrupa bizi izlesin” ifadelerine yer verdi.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi