Kuzey Kore Liderinin Pozları Gündeme Bomba Gibi Oturdu..

TAKIM ELBİSE ALTINA GİYDİĞİ SANDALET OLAY OLDU! Son dakika haberlerine göre, katılacağı bir resmi törene takım elbise altına sandalet giyerek çıkan Kuzey Kore lideri bu olayın üstünden 24 saat geçmeden büyük bir füze önünde verdiği poz ile tekrar gündeme gelmeyi başardı.   Bir ay gibi bir süredir ortalarda görünmeyen Kim Jong-Un hakkında hasta ya da..

Kuzey Kore Liderinin Pozları Gündeme Bomba Gibi Oturdu..
Yazar : Tarih : Okunma : 89 Görüntüleme Yorum Yap

TAKIM ELBİSE ALTINA GİYDİĞİ SANDALET OLAY OLDU!

Son dakika haberlerine göre, katılacağı bir resmi törene takım elbise altına sandalet giyerek çıkan Kuzey Kore lideri bu olayın üstünden 24 saat geçmeden büyük bir füze önünde verdiği poz ile tekrar gündeme gelmeyi başardı.

 

Bir ay gibi bir süredir ortalarda görünmeyen Kim Jong-Un hakkında hasta ya da öldü gibi pek çok söylenti ortaya atıldı.Verdiği kiloların da hastalığı hakkında olduğu söylenen Kim Jong-un bugün olağanüstü kıyafetlerle halkın karşısına çıkarak dünya basınında da kendisine yer buldu.

 

FÜZE ÖNÜNDE YAPTIĞI KONUŞMA İLE GÖZDAĞI VERDİ!

 

Kuzey Kore ülkesi başkenti Pyongyang bölgesinde organize edilen 2021 Meşru Müdafaa Fuarı’nda, kıtalararası balistik füzeler de dahil olmak üzere Kuzey Kore’nin akıllara durgunluk veren silah gücü tüm dünyaya sergilendi. Kuzey Kore devletinin günümüze kadar ürettiği en büyük füzenin önünde bir konuşma yapan Kim Jong-un, sözlerinde ABD’nin düşmanca politikalarına yanıt olarak silah geliştirmeye ve silah yapmaya devam edeceklerini belirtti. Füze önündeki pozları ise dünya basınında konuşulmaya devam ediyor.

 

 

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi