Mezardan Çıkan Köpek Cesedi Herkesi Şaşırttı

Adana’da yaşanan olayda esrarengiz mezardan yavru köpek ölüsü çıktı Gizemli yapısı ile dikkat çeken mezarda battaniyeye sarılmış şekilde çıkan köpek ölüsü görenleri şaşırttı.

Mezardan Çıkan Köpek Cesedi Herkesi Şaşırttı
Yazar : Tarih : Okunma : 233 Görüntüleme Yorum Yap

Adana’da yaşanan olayda esrarengiz mezardan yavru köpek ölüsü çıktı Gizemli yapısı ile dikkat çeken mezarda battaniyeye sarılmış şekilde çıkan köpek ölüsü görenleri şaşırttı. Cadde üzerinde bulunan boş arazide etrafında taşlar bulunan mezar dikkat çekmişti. Mezarın yeni kazıldığı ve sulandığını gören vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri detaylı incelemeler yaptı.

Polisi Harekete Geçiren Olay

Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşanan olayda Bilal Ateş isimli vatandaş boş bir arazide iki kişi tarafından bir şey gömüldüğünü gördü. Durumun polise intikal etmesiyle birlikte polisler bölgede 2 saatlik araştırma yaptılar. Bomba imha konusunda eğitim alan köpeklerinde desteğiyle yapılan aramada polisler mezarı açtılar. Açılan mezardan yavru köpek ölüsü çıktı.

Köpek Cesedi Görenleri Şaşırttı

Mezarı kazma ve kürek yardımıyla açan polisler gördükleri manzara karşısında oldukça şaşırdılar. Köpek cesedinin battaniye sarılması ve poşete konulmuş haldeki görenleri şaşırttı. Olayı kimin yaptığı ya da nasıl meydana geldiği henüz bilinmiyor. Polis ekipleri tarafından bölgede detaylı araştırmalar yapılıyor ve tanıklar dinleniyor.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi