Mourinho Bayern Münih Yenilgisinden Sonra Arabanın İçinde Ağladığını İtiraf Etti

Tottenham’ın Portekizli teknik direktörü Mourinho teknik direktörliük kariyeri ile ilgili açıklamalar yaparken Bayern Münih mağlubiyeti…

Mourinho Bayern Münih Yenilgisinden Sonra Arabanın İçinde Ağladığını İtiraf Etti
Yazar : Tarih : Okunma : 212 Görüntüleme Yorum Yap

Tottenham’ın Portekizli teknik direktörü Mourinho teknik direktörliük kariyeri ile ilgili açıklamalar yaparken Bayern Münih mağlubiyeti nedeniyle maç sonrası arabanın içerisinde ağladığını söyledi. Teknik direktörlük faaliyetlerinin unutulmaz anlarını anlatan Portekizli Jose Mourinho kariyeri boyunca en unutulmaz başarısının Barcelona’nın önüne geçmek olduğunu ve çok güzel taktiklerle takımının şampiyonluk için gayretle çalıştığını söyledi. Jose Mourinho o dönem bir takım olarak çok iyi olduklarını da bildirdi.

Penaltılarda Elendiğini Unutmadım

Jose Mourinho 2010 2013 yılları arasında Real Madrid’in başındayken Avrupa’nın en güçlü takımı olduklarınnı ve 2012 Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih’e penaltılarda yenildiklerini unutmadığını üzüntü ile dile getirdi.

Jose Mourinho o maç hakkında teknik direktörlük kariyerinde yenilgi sonrası ağladığı tek gecenin bu maç sonrası olduğunu ve evinin önünde arabasında yardımcısı ile birlikte saatlerce ağladığı yönünde ifadeler kullandı. Aynı zamanda yenilginin çok zor olduğunu çünkü o sezonun en iyilerinden biri olduklarını dile getirdi.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi