Serdar Dursun Başarısı ile Dikkat Çekti..

MİLLİ TAKIM KADROSUNA ALINMAYAN SERDAR DURSUN, BAŞARISI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARDI 30 yaşındaki tecrübeli forvet Serdar Dursun maça sonradan girerek milli takımın beraberlik golünü attı ve takımımızı galibiyete bir adım daha yaklaştırmayı başardı. Serdar Dursun’un saha dışında ve sahadaki azim ve hırsı milli takım seyircilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Almanya’da top koştururken 30 gol kaydeden..

Serdar Dursun Başarısı ile Dikkat Çekti..
Yazar : Tarih : Okunma : 60 Görüntüleme Yorum Yap

MİLLİ TAKIM KADROSUNA ALINMAYAN SERDAR DURSUN, BAŞARISI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARDI

30 yaşındaki tecrübeli forvet Serdar Dursun maça sonradan girerek milli takımın beraberlik golünü attı ve takımımızı galibiyete bir adım daha yaklaştırmayı başardı. Serdar Dursun’un saha dışında ve sahadaki azim ve hırsı milli takım seyircilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Almanya’da top koştururken 30 gol kaydeden tecrübeli forvet Serdar Dursun, o dönemlerde Türkiye Milli takımında çağrı beklediğini söylemişti. Serdar Dursun’un milli takım formasını giymesi ise Stefan Kuntz ile beraber gerçekleşti. Serdar Dursun’u milli takım kadrosuna sokmayan eski teknik direktör Şenol Güneş taraftarlardan tarafından büyük bir tepkiye maruz kaldı. Güneş, “30 gol atmak bir ölçü değil, Enes Ünal takım savunması yapmayı biliyor” diyerek Serdar Dursun sorularını geçiştirmişti.

 

MAÇ KADROSUNDA KENDİSİNİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDI!

Norveç ve Letonya maçlarında milli takım kadrosuna alınınca şaşıran Serdar Dursun’un Letonya’ya attığı gol, Türk taraflar tarafından kahraman ilan edilmesine sebep oldu. Twitter’da Serdar Dursun ile ilgili yaklaşık olarak 50.000 tweet atılırken, attığı gol ile Ay-Yıldızlı formayı ne kadar istediğini de göstermiş oldu.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi