Sihirli Annem oyuncuları isyan etti

Geçtiğimiz haftalarda Sihirli Annem’in yeniden dönmesi için çalışmalara başlandığı belirtilmişti. Bu süreçte dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş açıklanmaya başlamıştı fakat ilk kadroda yer alan oyuncular bir konuda tepkisini paylaştı. Sihirli Annem, Gamze Özer’in senaristliğini yaptığı ve 2003 yılında çekimlerine başlanan bir fantastik dizi. Günümüzde halen büyük bir seyirci kitlesine hitap etmesiyle zaman zaman sinema..

Sihirli Annem oyuncuları isyan etti
Yazar : Tarih : Okunma : 799 Görüntüleme Yorum Yap

Geçtiğimiz haftalarda Sihirli Annem’in yeniden dönmesi için çalışmalara başlandığı belirtilmişti. Bu süreçte dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş açıklanmaya başlamıştı fakat ilk kadroda yer alan oyuncular bir konuda tepkisini paylaştı.

Sihirli Annem, Gamze Özer’in senaristliğini yaptığı ve 2003 yılında çekimlerine başlanan bir fantastik dizi. Günümüzde halen büyük bir seyirci kitlesine hitap etmesiyle zaman zaman sinema filmlerinin geleceği fakat bazı sorunlardan dolayı ertelendiği haberi ile duyuluyor. Bu aralar ise 2 sezon halinde toplam 20 bölümlük bir dizi çekimi gündeme gelmiş durumda.

Sihirli Annem oyuncuları açıklama yaptı

Sihirli Annem’in yeni dizisinin Exxen platformunda Süreç Film tarafından yayınlanacağı açıklanmıştı. Bu süreçte Sihirli Annem dizisinin şu anda Dudu, Perihan ve Betüş karakteri duyuruldu. Yapılan duyuruya göre Sihirli Annem’in Dudu karakteri Nergis Kumbasar, Perihan karakteri Lale başar ve Betüş karakteri ise Açelya Topaloğlu olarak açıklandı.

Sihirli Annem dizisinin yeni oyuncu kadrosu ile Exxen’de yayınlanmaya başlaması sosyal medyada hayranları tarafından tepki çekti. Bazıları bu duruma olumlu karşılık verse de bazıları oldukça olumsuz yorumlar yaparak bu konuya karşı çıktı. Sihirli Annem’in yazarı olan Gamze Özer ise bu konuda kullanıcıların ister izleyip ister izlemeyeceğini paylaşıyor.

Sihirli Annem oyuncuları ise dün akşam saatlerinde yaptıkları paylaşımda bu konuyla ilgili bir tepki gösterdi. Sihirli Annem oyuncuları arasında yer alan İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Jess Molho, Gizem Güven, Zeynep Özkaya, Michelle Cedolin ve Jennifer Boyner paylaştıkları gönderide Sihirli Annem’in kendileri için özel bir yeri olduğunu belirtiyor. Dizinin yeni kadro ile tekrar çekileceğini internet üzerinden öğrenen oyuncular, dizinin bu zamana kadar pek çok hayrana kavuştuğunu ve halen büyüdüğünü dile getiriyor.

Yeni çekilecek olan 20 bölümlük seride oyunculara yer verilmeyeceğini haftalar önce öğrenen Sihirli Annem oyuncuları, internet üzerinden yayınlanan bazı bilgilerin hatalı olduğunu paylaştı. Oyuncuların tepki gösterdiği kısım ise eski Sihirli Annem oyuncularının görüşü alınıp buna göre hazırlıkların başladığı oldu. Bu duyumların doğru olmadığını belirten ekip, hem Instagram gönderisinde hem de hikayede bu paylaşıma yer verdi.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi