Sihirli Annem Oyuncusu Gizem Güven Evlendi

Sihirli Annem dizisinde Ceren karakteri ile tanınan ünlü oyuncu Gizem Güven futbolcu Caner Turp ile evlendi. Gizem Güven’i Sihirli Annem’deki arkadaşları da yalnız bırakmadı. Sihirli Annem Oyuncusu Evlendi Yıllar önce Sihirli Annem dizisiyle ekranlarda görülmeye başlanan Gizem Güven, geçtiğimiz günlerde kına gecesi düzenlemişti. Kına gecesinden sonra güzel bir düğün belirleyen ikili İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan..

Sihirli Annem Oyuncusu Gizem Güven Evlendi
Yazar : Tarih : Okunma : 1.331 Görüntüleme Yorum Yap

Sihirli Annem dizisinde Ceren karakteri ile tanınan ünlü oyuncu Gizem Güven futbolcu Caner Turp ile evlendi. Gizem Güven’i Sihirli Annem’deki arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Sihirli Annem Oyuncusu Evlendi

Yıllar önce Sihirli Annem dizisiyle ekranlarda görülmeye başlanan Gizem Güven, geçtiğimiz günlerde kına gecesi düzenlemişti. Kına gecesinden sonra güzel bir düğün belirleyen ikili İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge ile düğünde bazı değişiklikler yapılmasına karar verilmişti. Koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan düğünde nikah merasimi işlemi gerçekleştirildi.

Selena ve Sihirli Annem gibi birçok dizide oynayan Gizem Güven’in düğününe Zeynep Özkaya, Jennifer Boyner, Damla Ersubaşı, Michelle Cedolin ve Buğra Özmüldür gibi birçok ünlü isim katıldı. Gizem Güven bu anları Instagram hesabından hikayeler ve paylaşımlar ile duyurdu.

Sihirli Annem Oyuncusu Gizem Güven Evlendi

Sihirli Annem Oyuncusu Gizem Güven Evlendi

Gizem Güven Hakkında Bilgi

Ayşen Güven ve Mustafa Güven’in kızı olan Gizem Güven, 31 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1997 yılından sonra tanınmaya başlayan oyuncu, ilk olarak reklam filmlerinde oynamaya başladı. Bunun yanı sıra bazı sinema filmlerinde dublaj yapan Gizem Güven’in ilk oynadığı televizyon dizisi Temiz Aile Temiz Gelecek oldu.

2003 yılında Sihirli Annem dizisinde Ceren karakteri ile daha çok tanınmaya başlayan ünlü oyuncu Gizem Güven, bu dönemlerde yine pek çok reklamda oynayarak kariyerine devam etmiştir. 2006 yılında Sihirli Annem dizisi bittikten sonra Selena dizisinde oynayan oyuncu, 2011 ve 2012 yılında Sihirli Annem dizisinin tekrar başlamasıyla dizide rol almıştır.

Sihirli Annem dizisi dışında İki Arada, Yedikule Hayat Yokuşu ve Ne Münasebet dizilerinde oynayan oyuncu, birçok ödüle de ev sahipliği yaptı. 2003-2004 yılında en iyi çocuk oyuncu ödülüne layık görülen Gizem Güven, 2006 yılında Sarıyer Belediyesi tarafından en iyi çocuk oyuncu ödülü, 2007-2008 eğitim öğretim sezonunda ise okul üçüncüsü ödülüne sahip oldu.

Lilo ve Stiç, Yüzüklerin Efendisi İki Kule, Son Peygamber, Kayıp Balık Nemo ve Sürüsüne Bereket filmlerinde dublaj yapan oyuncu Gizem Güven Ülker, Kinder, Bosch, Flo, Coca Cola ve Colgate gibi pek çok reklam filminde oynamış bulunuyor.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi