Sihirli Annem yeniden ekranlara dönüyor

Bir zamanların en çok izlenen reyting rekortmeni dizisi Sihirli Annem, yeni senaryo ve yeni bir sinema filmi ile beyaz perdeye çıkacak. Şu anki genç ve yetişkin neslin küçükken severek izlediği fantastik dizi için birçok çalışma yapılmaya devam ediyor. 2003 yılında yayın hayatına başlayan Sihirli Annem dizisi 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kanal D..

Sihirli Annem yeniden ekranlara dönüyor
Yazar : Tarih : Okunma : 718 Görüntüleme Yorum Yap

Bir zamanların en çok izlenen reyting rekortmeni dizisi Sihirli Annem, yeni senaryo ve yeni bir sinema filmi ile beyaz perdeye çıkacak. Şu anki genç ve yetişkin neslin küçükken severek izlediği fantastik dizi için birçok çalışma yapılmaya devam ediyor.

2003 yılında yayın hayatına başlayan Sihirli Annem dizisi 7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kanal D ve Star TV’de yayınlanan dizi geçtiğimiz yıllarda sinema filmi olarak uyarlanacaktı. Sihirli Annem Bir’iz olarak belirlenen filmin senaryosu hazırlanmış, daha sonra Sihirli Annem Büyülü Orman filmi için yeni bir senaryo yazılmıştı. 2 farklı film senaryosu için yeterli desteği göremeyen ekip filmleri askıya almak zorunda kalmıştı. Senarist Gamze Özer bu konuda yeni bir açıklama paylaştı.

Sihirli Annem Yeni Senaryo ile Beyaz Perdeye Çıkıyor

2003 yılından beri sevilerek takip edilen Sihirli Annem dizisi, son yıllarda popülerliğini gittikçe artırdı. Geçtiğimiz aylarda Sihirli Annem Bir’iz olarak sinema filminin çekilmesi planlanıyordu. Koronavirüs pandemisinin yayılması ve başrol oyuncusu İnci Türkay’ın yurtdışında mahsur kalmasından dolayı film çekimlerinin ertelenmesine karar verilmişti.

Sihirli Annem yeniden ekranlara dönüyor

Sihirli Annem yeniden ekranlara dönüyor

Dizi hakkında çeşitli çalışmalar devam ederken Sihirli Annem dizisinin senaristi Gamze Özer, yeni bir film senaryosu hazırlamaya başladı. Diğer filmlerin senaryosunu internet üzerinde kitap haline getirip PDF formatında paylaşan ekip, yeni bir senaryo üzerinde durduğunu, bu senaryo için film çekimlerine yakında başlanacağını açıkladı.

Sihirli Annem Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor

2003 yılında Kanal D’de başlayan ve 2006 yılında Star TV’ye transfer olup birkaç bölüm sonra sona eren dizi, 2010 yılının sonuna doğru tekrar gündeme gelmişti. 2010 yılında dizi çalışmaları başlarken 2011 yılında dizinin ilk fragmanı yayınlanmıştı. 2012 yılına kadar Star TV’de oynayan dizi bazı sebeplerden dolayı yayından kaldırılmıştı.

2012 yılında tekrar sinema filmi ile gündeme gelen dizi uzun bir süre sakinliğini korudu. 2019 yılında hayranların tekrar diziyi yaşatması pek çok ekibin de dikkatini çekti ve yeni çalışmaların yapılmasına vesile oldu. Sihirli Annem dizisinin sevilen bölümleri 07 Eylül 2020’den itibaren hafta içi her gün 11.00’de Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi