FIFA Online 4 [CPP] TR

Üç İlimiz İçin Yoğun Kar Yağışı Uyarısı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğün yurdun birçok yeri için günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Rapora göre ülkemizin doğu ve kuzey kesimleri parçalı bulutlu, Karadeniz kıyıları, Sinop ve çevreleri ile Kocaeli, İstanbul’un kuzey tarafları yağışlı geçeceğini bildirdi. Doğu bölgesinde ise Erzurum, Kars ve Ardahan gibi şehirlerin yüksek kısımlarında yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı ve halkın tedbirli olması gerektiği..

Üç İlimiz İçin Yoğun Kar Yağışı Uyarısı!
Yazar : Tarih : Okunma : 77 Görüntüleme Yorum Yap

Meteoroloji Genel Müdürlüğün yurdun birçok yeri için günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Rapora göre ülkemizin doğu ve kuzey kesimleri parçalı bulutlu, Karadeniz kıyıları, Sinop ve çevreleri ile Kocaeli, İstanbul’un kuzey tarafları yağışlı geçeceğini bildirdi. Doğu bölgesinde ise Erzurum, Kars ve Ardahan gibi şehirlerin yüksek kısımlarında yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı ve halkın tedbirli olması gerektiği söylendi.

Genel olarak Karla Karışık Yağmur ve Kar Bekleniyor!

         Yüksek yerlerde beklenen yağmurun karla karışık olması bekleniyor. Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Ardahan, Kars ve Erzurum gibi şehirlerin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur veya kar bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada İç Anadolu’da gece saatlerde sis beklediğini de bildirdi ve sürücülerin dikkatli olmasını, tedbir almasını ifade etti.

Beklenen Hava Sıcaklığı ve Rüzgar!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü kuzeyden gelen rüzgarların Doğu Anadolu’da, güney ve güneybatı yönlerinde hafif veya orta derece esmesi beklendiğini açıkladı.

Ülkemizde hava sıcaklığının mevsime göre 2 ile 4 derece altında olacağı açıkladı.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi