Vanessa Bryant Polislere Dava Açtı

Ocak ayında helikopter kazası geçirerek hayatını kaybeden Kobe Bryant’ın karısı Vanessa Laine Bryant polislere dava açtı.

Vanessa Bryant Polislere Dava Açtı
Yazar : Tarih : Okunma : 231 Görüntüleme Yorum Yap

Ocak ayında helikopter kazası geçirerek hayatını kaybeden Kobe Bryant’ın karısı Vanessa Laine Bryant polislere dava açtı. Bryant’ın davayı helikopter kazası görüntülerinin dağıtılması nedeniyle açtı. Davada görüntülerin aile için yıkıma neden olduğu belirtildi.

Bar Çalışanı İhbar Etti

Görüntülerin dağıtılması olayı bir bar çalışanının yaptığı ihbar sayesinde ortaya çıktı. Barda çalışan kişi polisin Kobe Bryant’ın yaşadığı kazaya dair görüntüleri birlikte oturduğu kadınlara gösterirken gördü. Bunun üzerine çalışan o polisi ihbar etti. Bunun üzerine olay herkesçe duyuldu ve haberleri yapıldı. Bu sayede Bryant ailesi de görüntülerin dağıtıldığından haberdar oldu. Yaşanan gelişmeler üzerine de Vanessa Bryant polis ve polisin çalışmakta olduğu departmana dava açtı.

Görüntülerin Nasıl Bulunduğu Merak Edildi.

Vanessa Bryant’ın dava açması üzerine yapılan inceleme de departmanda görevli olan 8 polis memurunun görüntülere ulaştıkları öğrenildi. Memurlar sayesinde ailelerinin de görüntüleri gördükleri bilgisine ulaşıldı. Polislerin kaza anına dair görüntüleri almak için yetkileri olmadığı öğrenildi. İnsanlar tarafından görüntülerin nasıl bulunduğu merak edilirken konuyla ilgili araştırma yapılacağı öğrenildi.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi