Yerli Otomobil TOGG Piyasaya Çıkmadan Değişime mi Uğradı?

Türkiye’nin yerli malı altında 2022 yılının sonunda piyasaya çıkartmayı düşündüğü otomobilin ismi TOGG’ dur. Fakat önceki paylaşımlara göre yeni paylaşılan otomobil arasında birkaç farklılık göze çarptı. Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu yani TOGG’ un sosyal medya hesabından yapılan paylaşım dikkat çekti. Yapılan paylaşıma göre otomobilin önceki fotoğraflarda paylaşıma göre dikey sis farları vardı ama onun yerine..

Yerli Otomobil TOGG Piyasaya Çıkmadan Değişime mi Uğradı?
Yazar : Tarih : Okunma : 155 Görüntüleme Yorum Yap

Türkiye’nin yerli malı altında 2022 yılının sonunda piyasaya çıkartmayı düşündüğü otomobilin ismi TOGG’ dur. Fakat önceki paylaşımlara göre yeni paylaşılan otomobil arasında birkaç farklılık göze çarptı. Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu yani TOGG’ un sosyal medya hesabından yapılan paylaşım dikkat çekti.

Yapılan paylaşıma göre otomobilin önceki fotoğraflarda paylaşıma göre dikey sis farları vardı ama onun yerine yuvarlak sis farların tercih edildiği dikkat çekti. Farklı bir değişim ise yanlardaki kameralarda olduğu ortaya çıktı. Yanlardaki kameraların yerine geleneksel aynaların kullanıldığı dikkat çekti.

Yerli otomobilin daha çıkmadan değişime gitmesi birçok kişi tarafından fark edilerek, neden değişim olduğu sorgulandı. TOGG’ un sosyal medya hesabından bunla alakalı bir paylaşım gelmedi. Sadece test süreçlerinin devam ettiği ve heyecanla beklenilmesi belirtildi.

TOGG’un Yeni Paylaşımı Dikkat Çekti!        

TOGG yaptığı paylaşım ile bizi izlemeye devam edin diyerek, fabrikanın çalışmalarının hızla devam ettiğini bildirdi.

Yapılan paylaşım sayesinde TOGG üretim fabrikasının montaj tesisi, enerji tesisi gibi yerlerin detayları açıklandı. Bu sayede fabrikanın da büyümeye başladığı görüldü.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi