Zoom Toplantısında İlginç Anlar

Yeni Zelanda’da yapılan bir Zoom toplantısına belediye meclis üyesi farkında olmadan iç çamaşırı ile çıktı.

Zoom Toplantısında İlginç Anlar
Yazar : Tarih : Okunma : 1.130 Görüntüleme Yorum Yap

Yeni Zelanda’da yapılan bir Zoom toplantısına belediye meclis üyesi farkında olmadan iç çamaşırı ile çıktı. Yeni Zelenda Dunedin kenti belediye meclis üyesi, katıldığı video konferans uygulaması olan Zoom üzerinde yapılan toplantıya, başkan ve diğer üyeler varken yanlışlıkla iç çamaşırı ile çıktı. Kamerasının açık olduğunu ve toplantının da başladığını fark edemeyen David Benson-Pope, yaklaşık 30 saniye, alt kısmında iç çamaşırı ile kitapların tozunu alırken ekranlara yansıdı.

Toz Almaya Karar Verdi

İşçi partisinden üç dönem milletvekilliği yanında 2004 yılında da bakanlık görevini yürüten ve 70 yaşında olan Benson-Pope, bilerek toplantıya bu şekilde katılmadığını ancak çalışma arkadaşları ile videoyu izleyenleri eğlendirmesi nedeniyle memnun olduğunu ifade etti.

Daha önce yapılan Zoom görüşmeleri esnasında kitaplığının tozlu bir görünümde olduğunu fark ettiğini ve yeni yapılacak toplantıdan önce toz almak istediğini söyledi.

Kamera Ayarlarını Mutlaka Kontrol Edin

Üst kısımda gömleği ve ceketi bulunan Benson-Pope, alt kısmına ise pantolon giyme fırsatı bulamadan toplantıya dahil oldu. Belediye meclis üyesi bu şekilde kazalara maruz kalmamak için, internet üzerinden görüşme yapacaklara kamera ayarlarını kontrol etmeleri konusunda tavsiyede bulundu.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi