CS:GO’ya Güncelleme Geldi: Haritalar Değişti - Sıradaki Haber - Haberler, Son Dakika Haberleri, Güncel Haberler

CS:GO’ya Güncelleme Geldi: Haritalar Değişti

Piyasanın popüler oyunları arasında yer alan CS:GO oyunu için yapımcı Valve tarafından güncelleme yayınlandı.

CS:GO’ya Güncelleme Geldi: Haritalar Değişti
Yazar : Tarih : Okunma : 194 Görüntüleme Yorum Yap

Piyasanın popüler oyunları arasında yer alan CS:GO oyunu için yapımcı Valve tarafından güncelleme yayınlandı. Yeni güncellemenin boyutuysa 75 MB. Yeni gelen güncelleme ile beraber yıllardır aynı olan öldürme simgeleri değişti. Ayrıca mevcut iki haritada da bazı değişikliklere gidildi. Ayrıca gelen yeni güncellemeyle oyunda mevcut olan hataların da giderildiği bildiriliyor.

Oyuna Gelen Yenilikler

4 Mayıs tarihinde gelen güncellemeyle oyundaki öldürme ile ilgili sahnelere yeni sahneler eklendi. Sisten kaynaklanan ölüm, duvarlar, dürbünsüz ölümler ve araçların arkalarında oluşan ölümlerin simgeleri tamamen değişti. Oyun yapımcısı bu simgeleri tamamen yayına sokmadan önce zaten bazı toplulukların kullanımına sunmuştu.

Haritalardaki Değişiklikler

Yeni yapılan güncellemeyle Wingman adlı moddaki ısınma arenasında ve geçen ay oyuna yeni eklenmiş olan Chlorine adlı haritada da değişikliğe gidildi. Haritalarda küçük de olsa değişiklikler yapan firma ayrıca oyunda sık sık şikayet edilen sürünme ve çömelme ile ilgili sorunlar da düzeltildi. Ayrıca oyundaki artı işaretinin ayarlarındaki sorunlarda da düzeltmeye gidildi.

Editör (sait.elmas@hotmail.com) Websitesi