Hangi Bankalar 24 Saat Döviz İşlemi Yapar?

Ülke üzerinde döviz alım – satım işlemleri ile birçok yatırımcı bulunmaktadır. Bu yatırımlarının günün her saatinde kesilmiyor olması gerekir ve birçok kişi 5/24 ya da 7/24 döviz alım – satım işlemleri yapabilen bankalar seçmektedir. Türkiye’de bazı bankalar hafta sonları dahil mobil bankacılık sayesinde kişilerin yatırım yapmasına imkan sunar ve makas aralıklarındaki değişimlerle birlikte hizmet vermektedir…

Hangi Bankalar 24 Saat Döviz İşlemi Yapar?
Yazar : Tarih : Okunma : 103 Görüntüleme Yorum Yap

Ülke üzerinde döviz alım – satım işlemleri ile birçok yatırımcı bulunmaktadır. Bu yatırımlarının günün her saatinde kesilmiyor olması gerekir ve birçok kişi 5/24 ya da 7/24 döviz alım – satım işlemleri yapabilen bankalar seçmektedir. Türkiye’de bazı bankalar hafta sonları dahil mobil bankacılık sayesinde kişilerin yatırım yapmasına imkan sunar ve makas aralıklarındaki değişimlerle birlikte hizmet vermektedir.

  • QNB Finansbank EnPara: 7/24 olarak altın alım satım işlemi yapmaktadır. Altın, dolar, Euro gibi yatırım araçlarında alım – satım işlemi yapmak mümkündür ve döviz hareketliliğini canlı olarak takip edilebilmektedir. Döviz makas aralığı az çok az olduğu için en sık tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.
  • Kuveyt Türk TradePlus: Ülkemizde faaliyet gösteren ve ayrıca faizsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Uygulamaları sayesinde 5/24 aralığında altın alım satımı yapılabilmektedir. Mobil uygulaması sayesinde altının anlık artışı ya da azalışı ile birlikte döviz kurlarını takip etmek de mümkündür.
  • Türkiye Finans TFXTARGET: Hafta içi 24 saat boyunca piyasanın anlık yükseliş ve düşüşlerini gösterir. Düşük makas aralığı sayesinde düşük komisyonlarda altın ya da dövizi TL olarak bozdurmak mümkündür.
Sait Elmas (info@siradakihaber.com)