Özdemir Bayraktar Adına Cumhurbaşkanı Erdoğan Başsağlığı Mesajı Yayınladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Selçuk Bayraktar’ın babası ve 72 yaşında hayatını kaybeden SİHA projesini hayata geçirmek için öncülerinden olan Özdemir Bayraktar’a taziyelerde bulunarak sosyal medya hesabı üzerinden halka duyurdu. Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayalleriyle, çalışkanlığıyla ve mücadelesiyle milli bilim ve teknoloji hareketine yön veren BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı değerli dostum Özdemir Bayraktar’a Allah’tan..

Özdemir Bayraktar Adına Cumhurbaşkanı Erdoğan Başsağlığı Mesajı Yayınladı!
Yazar : Tarih : Okunma : 154 Görüntüleme Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Selçuk Bayraktar’ın babası ve 72 yaşında hayatını kaybeden SİHA projesini hayata geçirmek için öncülerinden olan Özdemir Bayraktar’a taziyelerde bulunarak sosyal medya hesabı üzerinden halka duyurdu. Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Hayalleriyle, çalışkanlığıyla ve mücadelesiyle milli bilim ve teknoloji hareketine yön veren BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı değerli dostum Özdemir Bayraktar’a Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Milletimiz yaptığı hizmetleri unutmayacak’’ sözlerini dile getirdi.

Selçuk ve Haluk Bayraktar’ın babası Özdemir Bayraktar, yarın Fatih Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından İstanbul’da toprağa verilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vefat eden Özdemir Bayraktar’ın ailesine ve yakınlarına taziye mesajı ile yanlarında olduğunu hatırlattı. BAYKAR yönetim kurulu başkanı olan Özdemir Bayraktar 72 yaşında yaşama gözlerini yumarak fikir babası olduğu SİHA projesi ile anılmaya devam ediyor.

 

Bu Millet Hizmetlerini Unutmayacak

Erdoğan konuşmasında, “Hayalleri, çalışkanlıkları ve mücadelesi ile Milli Teknoloji Hamlesine yön veren değerli dostum BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar’a Allah’tan rahmet ve taziyeler dilerim. Ülkemiz adına yaptığı hizmetler unutulmayacak.” Dedi.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi