Doğu Akdeniz’de Aynı Anda Oluşan 3 Hortum Panik Yaşanmasına Sebep Oldu!

Hortumların Etkisi Yarım Saat Sürdü Doğu Akdeniz yakınlarındaki Hatay Arsuz’da eş zamanlı olarak meydana gelen üç hortum, vatandaşların kameralarına yansıdı. Yarım saat süren hortum İskenderun Körfezi’nde de ortaya çıktı. Doğu Akdeniz’in önemli lokasyonlarından biri olan Hatay’ın Arsuz bölgesinde panik yaşandı. Sabahın erken saatlerinde Akdeniz kıyısında aynı anda 3 hortumu görenler sahile koştu. İlginç bir görüntü..

Doğu Akdeniz’de Aynı Anda Oluşan 3 Hortum Panik Yaşanmasına Sebep Oldu!
Yazar : Tarih : Okunma : 112 Görüntüleme Yorum Yap

Hortumların Etkisi Yarım Saat Sürdü

Doğu Akdeniz yakınlarındaki Hatay Arsuz’da eş zamanlı olarak meydana gelen üç hortum, vatandaşların kameralarına yansıdı. Yarım saat süren hortum İskenderun Körfezi’nde de ortaya çıktı.

Doğu Akdeniz’in önemli lokasyonlarından biri olan Hatay’ın Arsuz bölgesinde panik yaşandı. Sabahın erken saatlerinde Akdeniz kıyısında aynı anda 3 hortumu görenler sahile koştu. İlginç bir görüntü oluşturan doğa olayı yaklaşık yarım saat sürdü.

 

Hortumlar İskenderun Körfezi’nde Görüntülendi

Vatandaşların cep telefonlarından izlediği hortum, kıyıya ulaşmadan etkisini kaybederek vatandaşları panikten kurtardı. Kasırganın çevreye maddi zarar vermemesi vatandaşların derinden bir nefes almasını sağladı . Öte yandan İskenderun Körfezi’nde de hortumların görüntülendiği kaynaklar arasında yer aldı.

 

Aynı anda oluşan 3 farklı hortum Doğu Akdeniz kesiminde vatandaşların paniklemesine neden oldu. Oluşan hortumlar kıyıya gelmeden etkisini kaybetmiş olsa da yarım saat süren bu olay tanık olanların paniklemesine yetti. İskenderun Körfez’inde de telefon kayıtlarına alınan hortumlar etkisini kaybederek yok oldu.

 

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi