Galatasaray Başkanı Burak Elmas’a Her Konuda Tasarrufta Bulunması Adına Tarihi Bir Yetki Verildi!

Kongrede büyük destek gören Burak Elmas, 2 gün süren kongreden büyük bir yetki ile ayrıldı. Elmas başkanlığındaki yönetim, üyelerin Mayıs 2024’e kadar kulüp varlıklarıyla ilgili çeşitli yasal işlemler, sözleşmeler ve elden çıkarmalar yapmasını şart koşuyor. Üyeler, Burak Elmas ve ekibine istedikleri gücü verdi. Eski Galatasaray Başkanları arasında yer alan Ünal ,Aysal’ın zamanında bu talebi kabul..

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’a Her Konuda Tasarrufta Bulunması Adına Tarihi Bir Yetki Verildi!
Yazar : Tarih : Okunma : 174 Görüntüleme Yorum Yap

Kongrede büyük destek gören Burak Elmas, 2 gün süren kongreden büyük bir yetki ile ayrıldı. Elmas başkanlığındaki yönetim, üyelerin Mayıs 2024’e kadar kulüp varlıklarıyla ilgili çeşitli yasal işlemler, sözleşmeler ve elden çıkarmalar yapmasını şart koşuyor. Üyeler, Burak Elmas ve ekibine istedikleri gücü verdi. Eski Galatasaray Başkanları arasında yer alan Ünal ,Aysal’ın zamanında bu talebi kabul görmemişti.

 

Burak Elmas yönetimine, Galatasaray’ın iki günlük konferansından tarihi bir destek çıktı. Kongre, Burak Elmas’a eşi görülmemiş bir yetki verdi. Sözcü’nün haberine göre; Galatasaray, hafta sonu 2019 ve 2020 konferanslarını düzenleyerek Mustafa Cengiz’in görev süresini resmen sona erdirirken, Burak Elmas Üyelerinin başkanlığındaki mevcut hükümetin çeşitli hukuki işlemler, sözleşmeler ve malvarlıklarının elden çıkarılması hakkı tanındı. 31 Mayıs 2024 tarihine kadar bu yetki Burak Elmas yönetimi elinde olacak.

 

Gider 543 Milyon Lira Olarak Gözüküyor!

Konferansta 2021 bütçesinin 166.325.654 lira gelir ve 543.535.39.723 lira harcama olarak oybirliğiyle kabul edildi.Üyeler Burak Elmas ve ekibine istedikleri gücü verdi.

Sait Elmas (saitelmas37@gmail.com) Websitesi